Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Nasza firma działa na rynku nieruchomości od 2008 roku pod nazwą "Biuro Nieruchomości PANORAMA".

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - oferując profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek, gruntów, hal oraz obiektów przemysłowych. Działamy na rynku wtórnym i pierwotnym.

Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami, firmami deweloperskim, a także bankami i ich doradcami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych.  

Jako profesjonalna firma posiadamy licencję zawodową nr 22007, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC- Certyfikat Ubezpieczeniowy Nr 577/903012441420, zrzeszona  w Bielsko - Częstochowskim - Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zapewniamy Państwu profesjonalną, kompleksową i rzetelną obsługę przy zawieraniu transakcji.

Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem, ale również doradcą i przyjacielem. Korzystając z naszych usług oszczędzają Państwo swój czas, a także zyskują pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona uczciwie i z należytą starannością.

Zapraszamy serdecznie Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.