Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

BNP-GS-273 Żory - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedam teren inwestycyjny wraz z domem znajdującym się na działce w Żory ul Rybnicka na wjeździe na autostradę A-1 ( 100 metrów od wjazdu Żory Rowień  - Gliwice / Gorzyczki ) ! Miejsce idealnie nadaje się na jakiekolwiek sklepy , markety (Mc Donalds) czy tez działalność gastronomiczna lub wszelkiego rodzaju usługi medyczne jak przychodnie . Dziennie obok posesji przejeżdża ponad 15 tys samochodów na dobę co było mierzone w czasie badania natężenia ruchu przeprowadzonego w ubiegłym roku przez Urząd Miasta  .Położenie to daje ogromne możliwości przyszłemu nabywcy na wielki biznes  Jest to wjazd z ulicy Rybnickiej na autostradę A-1 znajdujący się w Żory -Rowień . Działka jednocześnie leży na granicy dwóch ulic - ulicy Rybnickiej oraz ulicy Kasztanowej co daje kolejne możliwości wjazdu jak i wyjazdu z posesji co za tym idzie polepszenie komunikacji jak i możliwości transportowe .Na działce znajduje się duży dom który może być przeznaczony na biura , przychodnie oraz budynki gospodarcze czy tez przerobienie go na jakiekolwiek inne zaplecza gospodarcze związane z prowadzeniem przyszłej inwestycji .Zakup tej  nieruchomości  daje Inwestorowi  ogromne możliwości  prowadzenia  różnych inwestycji na tym terenie  gdyż wokoło cały czas rozbudowuje się Żorska Strefa Ekonomiczna jak i nowe działalności inwestycyjne co wiąże się  jednocześnie z coraz mniejszymi szansami na znalezienie dobrego gruntu pod działalność a tym bardziej przy tak ruchliwej drodze.
Istnieje możliwość sprzedaży działki 15 arowej wraz z budynkiem mieszkalnym lub możliwość dokupienia 32 arów do tej nieruchomości.
Zapraszamy na prezentację.


1500m/2 + dom – 750 000 tys 
Biuro Nieruchomości PANORAMA
44-240 Żory
ul. Dworcowa 5
Dorota Szmigielska
tel. 512 499 453 


www.biuropanorama.com.pl
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Dorota Szmigielska
Telefon 881 036 712
Telefon komórkowy 512 499 453
dszmigielska@biuropanorama.com.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty BNP-GS-273
Lokalizacja Żory
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 1 500,00 m²
Cena 700 000 PLN
Cena/m2 466.67 PLN

Nieruchomość

Standard
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska