Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

BNP-GS-1016 Kobiór - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Na skraju Kobiórskiego lasu, znajduje się polana, której część oferujemy Państwu do sprzedaży. Bezpośrednio za ogrodzeniem działki, podziwiać można uroki lasu, zagajniki i dziką przyrodę leśną. 

Proponowany grunt według Miejscowej Planu Zagospodarowania Przestrzennego stanowi działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz z ogrodami na działkach o powierzchni powyżej 2000 m 2. Bardzo szybka możliwość uzyskania pozwolenia na budowę. Kształt działki prostokątny. Jej powierzchnia wynosi niemal 2 454 m 2 i w całości jest przeznaczona do sprzedaży. 
Dwa dojazdy do działki na zasadzie służebności - w cenie działki. Dostępne media - woda i prąd (istniejące przyłącze na działce). Brak kanalizacji. Teren działek ok. 2 ha wygrodzony płotem stalowym.
Niewątpliwą zaletą tej miejscowości jest jej położenie wśród lasów gęsto poprzecinanych duktami leśnymi dającymi świetne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, szczególnie, że przez gminę przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R-4 łącząca Europę Północną z Wiedniem

Oferujemy pomoc przy załatwieniu kredytu hipotecznego.
Polecam i zapraszam do bezpłatnej prezentacji.


  Biuro Nieruchomości PANORAMA
44-240 Żory
ul. Dworcowa 5
Dorota Szmigielska
tel. 512 499 453 


www.biuropanorama.com.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Dorota Szmigielska
Telefon 881 036 712
Telefon komórkowy 512 499 453
dszmigielska@biuropanorama.com.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty BNP-GS-1016
Lokalizacja Kobiór
Pow. całkowita [m2] 2 454,00 m²
Cena 400 000 PLN
Cena/m2 163.00 PLN

Nieruchomość